KIM JESTEŚMY REDAKCJA MARKETING DYSTRYBUCJA OGŁOSZENIA LISTY DO REDAKCJI KONTAKT 23 wrzesień 2017
E-WYDANIE
PUBLICYSTYKA
REPORTAŻ
LUDZIE I MIEJSCA
TAKIE CZASY
CZAS PRZESZŁY
CZAS TO PIENIĄDZ
DRUGI BRZEG
CZAS NA WYSPIE
AKTUALNOŚCI
ARTFUL FACE
PAN ZENOBIUSZ
FAWLEY COURT
REWERS
DOBRE, BO POLSKIE
SYLWETKI
LONDYN W SUBIEKTYWIE
OPOWIADANIA LONDYŃSKIE
ROZMOWA
LISTY DO REDAKCJI
KULTURA
RECENZJA
SYLWETKI
ROZMOWA
CO SIĘ DZIEJE
FELIETONY
KRYSTYNA CYWIŃSKA
ANDRZEJ LICHOTA
WACŁAW LEWANDOWSKI
GRZEGORZ MAŁKIEWICZ
V.VALDI
SPORT
AKTUALNOŚCI
RELACJA
ROZMOWA
FELIETON
GALERIA
PODRÓŻE
PO LONDYNIE
PO WYSPIE
POLSKIE DROGI
PO ŚWIECIE
W CZASIE I PRZESTRZENI
CZAS NA RELAKS
ZDROWIE POLECAMY
NA ŁAWECZCE
MANIA GOTOWANIA
KRZYŻÓWKA
KRONIKA ABSURDU
NA KOŃCU JĘZYKA
TO I OWO
ARTERIA
ARTYŚCI
GALERIA
EWA OBROCHTA
BASIA LAUTMAN
BEATA KOZŁOWSKA
WOJCIECH SOBCZYŃSKI
RYSZARD SZYDŁO
PAWEŁ KORDACZKA
MARIA KALETA
MAREK BORYSEWICZ
KRZYSZTOF MALSKI
KONRAD GRABOWSKI
JUSTYNA KABAŁA
IWONA ZAJĄC
ELZBIETA PIEKACZ
ELZBIETA CHOJAK
ELA CIECIERSKA
CAROLINA KHOURI
ANIA PIENIĄŻEK
AGNIESZKA KOWAL
A.HANDZEL-KORDACZKA
ANDRZEJ KRAUZE
ANDRZEJ LICHOTA
DAMIAN CHROBAK
GRZEGORZ LEPIARZ
SŁAWEK BLATTON
ANDRZEJ MARIA BORKOWSKI
PAWEŁ WĄSEK
MARCIN DUDEK
JOANNA SZWEJ-HAWKIN
DANUTA SOŁOWIEJ
TOMASZ STANDO
AGNIESZKA STANDO
OLGA SIEŃKO
FOTOREPORTAŻ
AGATA HAMILTON
JOANNA CIECHANOWSKA




Ligowcy wracają na boiska
2011.03.01 / Daniel Kowalski
TAGI: sport relacja
Share |
Przed nami runda rewanżowa minipiłkarskiej ligi w Londynie. Zespoły pierwszej i drugiej ligi po zimowej przerwie wracają na ligowe boiska już w najbliższą niedzielę. Emocji bez wątpienia nie zabraknie, bo sprawa mistrzowskiej korony nie jest jeszcze roztrzygnięta.

Największym faworytem jest oczywiście obrońca tytułu – Inko Team FC. W trzynastu meczach lider zgromadził trzydzieści siedem punktów, o cztery wyprzedzając rewelację rundy jesiennej – Piątkę Bronka, a o siedem odwiecznego rywala – Scyzoryki.

Nadzieję na pierwsze ligowe punkty ma ostatni w tabeli Buduj.co.uk. To jedyny zespół w lidze, który nie zdobył choćby jednego „oczka”. Zespołowi należą się jednak słowa uznania, bo niejedna ekipa przy takim bilansie już dawno wycofała by się z rozgrywek. Postawa „budowniczych” świadczy o tym, iż piłka nożna to nie tylko sport, ale i dobra zabawa.

Bardzo ciekawa sytuacja jest również w drugiej lidze. Murowanym faworytem wydaje się być Kelmscott Rangers, który oprócz remisu z Eagle Express w siódmej kolejce, wszystkie pozostałe mecze zakończył zwycięstwami. Drugi w tabeli FC Cosmos ma pięć punktów straty, a North London Eagles – sześć. W walce o awans mogą się liczyć też ekipy wspomnianego Eagle Express, The Plough oraz FC Czarny Kot. Ich strata do czołówki jest niewielka, a wszyscy dobrze wiemy, że trzynaście kolejek to całkiem sporo.

Pod koniec marca wszystkie ekipy z pierwszej i drugiej ligi rozpoczną rywalizację w rozgrywkach o Puchar Ligi. Pierwsza runda rozegrana zostanie 27 marca, druga runda 1 maja, a finał 19 czerwca. Tego samego dnia rozegrane zostaną ligowe baraże.

29 maja czołowe ekipy ligi po raz kolejny zawitają do Slough, gdzie rozegrany zostanie turniej im. Generała Andersa. Uroczyste zakończenie sezonu 2010/2011 nastąpi 25 czerwca.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej ligi: www.polskaliga5.co.uk

Daniel Kowalski



TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ – I LIGA

14 KOLEJKA – 20/02/2011


12:30 PCW OLIMPIA – GIANTS
12:30 BUDUJ.CO.UK – YOU CAN DANCE
13:20 PIĄTKA BRONKA – INTER TEAM
13:20 INKO TEAM – JAGA
14:10 MLECZKO – SŁOMKA BUILDERS
14:10 SCYZORYKI – KSO4
15:00 FC MOTOR – WHITE WINGS SENIORS

15 KOLEJKA – 27/02/2011

12:30 SCYZORYKI – PCW OLIMPIA
13:20 KS04–ARK – PIĄTKA BRONKA
13:20 INTER TEAM – GIANTS
14:10 WHITE WINGS SENIORS – SŁOMKA BUILDERS
14:10 MOTOR FONT – MLECZKO
15:00 JAGA – YOU CAN DANCE
15:00 INKO TEAM – BUDUJ.CO.UK

16 KOLEJKA – 06/03/2011

12:30 YOU CAN DANCE – MOTOR FONT
13.20 INKO TEAM – INTER TEAM
13:20 GIANTS – PIĄTKA BRONKA
14:10 JAGA – BUDUJ.CO.UK
14:10 SŁOMKA BUILDERS TEAM – SCYZORYKI
15:00 WHITE WINGS SENIORS – MLECZKO
15:00 KS04–ARK – PCW OLIMPIA

17 KOLEJKA – 13/03/2011

12:30 INKO TEAM – YOU CAN DANCE
13:20 SŁOMKA BUILDERS TEAM – PIATKA BRONKA
13:20 PCW OLIMPIA – INTER TEAM
14:10 SCYZORYKI – GIANTS
14:10 JAGA – MOTOR FONT
15:00 BUDUJ.CO.UK – WHITE WINGS SENIORS
15:00 MLECZKO – KS04–ARK

18 KOLEJKA – 20/03/2011

12:30 YOU CAN DANCE – PCW OLIMPIA
13:20 SCYZORYKI – PIĄTKA BRONKA
13:20 INTER TEAM – KS04–ARK

14:10 INKO TEAM – MOTOR FONT
14:10 JAGA – WHITE WINGS SENIORS
15:00 BUDUJ.CO.UK – MLECZKO
15:00 SŁOMKA BUILDERS TEAM – GIANTS

PUCHAR LIGI – 1 RUNDA – 27/03/2011

19 KOLEJKA – 03/04/2011


12:30 YOU CAN DANCE – GIANTS
13:20 PIĄTKA BRONKA – PCW OLIMPIA
13:20 INTER TEAM – SCYZORYKI
14:10 INKO TEAM – WHITE WINGS SENIORS
14:10 JAGA – MLECZKO
15:00 BUDUJ.CO.UK – MOTOR FONT
15:00 KS04–ARK – SŁOMKA BUILDERS TEAM

20 KOLEJKA – 10/04/2011

12:30 YOU CAN DANCE – PIĄTKA BRONKA
13:20 INTER TEAM – SŁOMKA BUILDERS TEAM
13:20 INKO TEAM – MLECZKO
14:10 JAGA – SCYZORYKI
14:10 KS04–ARK – MOTOR FONT
15:00 BUDUJ.CO.UK – PCW OLIMPIA
15:00 WHITE WINGS SENIORS – GIANTS

21 KOLEJKA – 17/04/2011

12:30 YOU CAN DANCE – KS04–ARK
13:20 BUDUJ.CO.UK – PIĄTKA BRONKA
13:20 INTER TEAM – MLECZKO
14:10 INKO TEAM – SŁOMKA BUILDERS TEAM
14:10 GIANTS – MOTOR FONT
15:00 SCYZORYKI – WHITE WINGS SENIORS
15:00 JAGA – PCW OLIMPIA

PUCHAR LIGI – 2 RUNDA – 01/05/2011

22 KOLEJKA – 08/05/2011


12:30 SŁOMKA BUILDERS TEAM – YOU CAN DANCE
13:20 PIĄTKA BRONKA – MLECZKO
13:20 WHITE WINGS SENIORS – INTER TEAM
14:10 GIANTS – BUDUJ.CO.UK
14:10 JAGA – KS04–ARK
15:00 INKO TEAM – SCYZORYKI

15:00 PCW OLIMPIA – MOTOR FONT

23 KOLEJKA – 15/05/2011

12:30 YOU CAN DANCE – SCYZORYKI
13:20 PIĄTKA BRONKA – JAGA
13:20 MOTOR FONT – INTER TEAM
14:10 WHITE WINGS SENIORS – PCW OLIMPIA
14:10 SŁOMKA BUILDERS TEAM – BUDUJ.CO.UK
15:00 GIANTS – MLECZKO
15:00 INKO TEAM – KS04–ARK

24 KOLEJKA – 22/05/2011

12:30 YOU CAN DANCE – INTER TEAM
13:20 WHITE WINGS SENIORS – PIĄTKA BRONKA
13:20 INKO TEAM – PCW OLIMPIA
14:10 JAGA – GIANTS
14:10 MLECZKO – SCYZORYKI
15:00 BUDUJ.CO.UK – KS04–ARK
15:00 MOTOR FONT – SŁOMKA BUILDERS TEAM

PUCHAR IM. GEN. ANDERSA SLOUGH – 29/05/2011

25 KOLEJKA – 05/06/2011


12:30 YOU CAN DANCE – WHITE WINGS SENIORS
13:20 PIĄTKA BRONKA – INKO TEAM
13:20 INTER TEAM – BUDUJ.CO.UK
14:10 SŁOMKA BUILDERS TEAM – JAGA
14:10 SCYZORYKI – MOTOR FONT
15:00 GIANTS – KS04–ARK
15:00 PCW OLIMPIA – MLECZKO

26 KOLEJKA – 12/06/2011

12:30 YOU CAN DANCE – MLECZKO
13:20 SŁOMKA BUILDERS TEAM – PCW OLIMPIA
13:20 WHITE WINGS SENIORS – KS04–ARK
14:10 INTER TEAM – JAGA
14:10 GIANTS – INKO TEAM
15:00 PIĄTKA BRONKA – MOTOR FONT
15:00 SCYZORYKI – BUDUJ.CO.UK

FINAŁY PUCHARU LIGI – 19/06/2011 – BARAŻE

ZAKOŃCZENIE SEZONU – 25/06/2011




TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ – II LIGA

14 KOLEJKA – 20/02/2011


10:00 NORTH LONDON EAGLES – MK SEATBELT
10:00 BIAŁA WDOWA – MADE IN POLAND
10:50 FC COSMOS – EAGLE EXPRESS
10:50 THE PLOUGH – CZARNY KOT
11:40 KS PYRLANDIA – KELMSCOTT RANGERS
11:40 SOMGORSI – PARSZYWA 13

15 KOLEJKA – 27/02/2011

10:00 BIAŁA WDOWA – KS PYRLANDIA
10:00 EAGLE EXPRESS – MK SEATBELT
10:50 PARSZYWA 13 – WARRIORS OF GOD
10:50 FC COSMOS – NORTH LONDON EAGLES
11:40 MADE IN POLAND – THE PLOUGH
11:40 KELMSCOTT RANGERS – CZARNY KOT
12:30 SOMGORSI – PANORAMA
15:40 PANORAMA – WARRIORS OF GOD

16 KOLEJKA – 06/03/2011

10:00 MK SEATBELT – BIAŁA WDOWA
10:00 MADE IN POLAND – KS PYRLANDIA
10:50 PARSZYWA 13 – PANORAMA
10:50 WARRIORS OF GOD – FC COSMOS
11:40 EAGLE EXPRESS – NORTH LONDON EAGLES
11:40 KELMSCOTT RANGERS – THE PLOUGH
12:30 SOMGORSI – CZARNY KOT

17 KOLEJKA – 13/03/2011

10:00 MK SEATBELT – THE PLOUGH
10:00 KS PYRLANDIA – CZARNY KOT
10:50 NORTH LONDON EAGLES – MADE IN POLAND
10:50 PARSZYWA 13 – FC COSMOS
11:40 PANORAMA – EAGLE EXPRESS
11:40 BIAŁA WDOWA – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – WARRIORS OF GOD

18 KOLEJKA – 20/03/2011

10.00 WARRIORS OF GOD – KS PYRLANDIA
10:00 PARSZYWA 13 – EAGLE EXPRESS
10:50 PANORAMA – NORTH LONDON EAGLES
10:50 BIAŁA WDOWA – THE PLOUGH
11:40 MADE IN POLAND – CZARNY KOT
11:40 MK SEATBELT – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – FC COSMOS

PUCHAR LIGI – 1 RUNDA – 27/03/2011

19 KOLEJKA – 03/04/2011


10:00 MK SEATBELT – MADE IN POLAND
10:00 KS PYRLANDIA – THE PLOUGH
10:50 PARSZYWA 13 – NORTH LONDON EAGLES
10:50 PANORAMA – FC COSMOS
11:40 BIAŁA WDOWA – CZARNY KOT
11:40 WARRIORS OF GOD – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – EAGLE EXPRESS

20 KOLEJKA – 10/04/2011

10:00 PANORAMA – KS PYRLANDIA
10:00 MK SEATBELT – CZARNY KOT
10:50 PARSZYWA 13 – BIAŁA WDOWA
10:50 FC COSMOS – MADE IN POLAND
11:40 WARRIORS OF GOD – THE PLOUGH
11:40 EAGLE EXPRESS – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – NORTH LONDON EAGLES

21 KOLEJKA – 17/04/2011

10:00 PARSZYWA 13 – KS PYRLANDIA
10:00 PANORAMA – THE PLOUGH
10:50 WARRIORS OF GOD – MADE IN POLAND
10:50 EAGLE EXPRESS – BIAŁA WDOWA
11:40 NORTH LONDON EAGLES – CZARNY KOT
11:40 FC COSMOS – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – MK SEATBELT

PUCHAR LIGI – 2 RUNDA – 01/05/2011

22 KOLEJKA – 08/05/2011


10:00 WARRIORS OF GOD – MK SEATBELT
10:00 FC COSMOS – KS PYRLANDIA
10:50 PARSZYWA 13 – MADE IN POLAND
10:50 NORTH LONDON EAGLES – THE PLOUGH
11:40 EAGLE EXPRESS – CZARNY KOT
11:40 PANORAMA – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – BIAŁA WDOWA

23 KOLEJKA – 15/05/2011

10:00 EAGLE EXPRESS – KS PYRLANDIA
10:00 PANORAMA – MK SEATBELT
10:50 WARRIORS OF GOD – BIALA WDOWA
10:50 FC COSMOS – CZARNY KOT
11:40 PARSZYWA 13 – THE PLOUGH
11:40 NORTH LONDON EAGLES – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – MADE IN POLAND

24 KOLEJKA – 22/05/2011

10:00 FC COSMOS – MK SEATBELT
10:00 NORTH LONDON EAGLES – BIAŁA WDOWA
10:50 PANORAMA – MADE IN POLAND
10:50 EAGLE EXPRESS – THE PLOUGH
11:40 WARRIORS OF GOD – CZARNY KOT
11:40 PARSZYWA 13 – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – KS PYRLANDIA

PUCHAR IM. GEN. ANDERSA SLOUGH – 29/05/2011

25 KOLEJKA – 05/06/2011


10:00 PARSZYWA 13 – MK SEATBELT
10:00 NORTH LONDON EAGLES – KS PYRLANDIA
10:50 FC COSMOS – BIAŁA WDOWA
10:50 WARRIORS OF GOD – EAGLE EXPRESS
11:40 PANORAMA – CZARNY KOT
11:40 MADE IN POLAND – KELMSCOTT RANGERS
12:30 SOMGORSI – THE PLOUGH

26 KOLEJKA – 12/06/2011

10:00 MK SEATBELT – KS PYRLANDIA
10:00 WARRIORS OF GOD – NORTH LONDON EAGLES
10:50 PANORAMA – BIAŁA WDOWA
10:50 EAGLE EXPRESS – MADE IN POLAND
11:40 FC COSMOS – THE PLOUGH
11:40 PARSZYWA 13 – CZARNY KOT
12:30 SOMGORSI – KELMSCOTT RANGERS

FINAŁY PUCHARU LIGI – 19/06/2011 – BARAŻE

ZAKOŃCZENIE SEZONU – 25/06/2011

Dodaj komentarz:
Autor:
Wpisz hasło z obrazka: (małymi literami)


REKLAMA
PODCASTY
...zobacz inne podcasty
ARTERIA
...zobacz archiwum Arterii
REKLAMA
ENGLISH PAGE
...zobacz inne artykuły
ANKIETA
Czy wyjeżdźasz na wakacje do Polski?
liczba głosów: 23809
Tak

19810
83%
Nie

3999
17%
...zobacz archiwum ankiet
WYSZUKIWANE TAGI

Polsport |adwokat Warszawa | wkręty nierdzewne | opieka osób starszych Żory | kluszczyk | suplementy diety produkcja kontraktowa
dietetyk rybnik | nakrętki nierdzewne | masaże Rybnik | badania profilaktyczne Wodzisław Śląski | szkolenie IRATA